Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Pompa głębinowa i silniki do pomp

Znaleziono 409 produktów

Instalacja wodno-ciśnieniowa, której sercem jest pompa głębinowa to bardzo ciekawe rozwiązanie stosowane od lat na całym świecie, które zyskuje w ostatnim czasie coraz większą popularność także w naszym kraju. W tej kategorii mamy przyjemność zaoferować Państwu wysokiej jakości pompy głębinowe, które pozwalają na tworzenie bardzo trwałych i skutecznych rozwiązań. Wśród oferowanych produktów znaleźć możecie Państwo zarówno same sekcje hydrauliczne pomp głębinowych, wysokiej klasy silniki, które umożliwiają im sprawną pracę jak i kompletne zestawy głębinowe z odpowiednią długością przewodu zasilającego. Silniki o napięciu 230V do właściwej pracy wymagają kondensatora startowego (rozruchowego), który jest wbudowany w silnik albo dostarczony osobno w skrzynce rozruchowej. Pompy głębinowe z silnikiem o napięciu zasilania 400V potrzebuje do bezpiecznej pracy odpowiednie zabezpieczenia, które oferujemy w wielu wariantach.

Pompa głębinowa do odwiertów lub z płaszczem chłodzącym do studni kopanej (cembrowanej)

Każda pompa głębinowa prezentowana w tej kategorii charakteryzuje się najwyższą jakością w swojej klasie oraz świetnymi parametrami. Dzięki temu stanowi ona urządzenie niemal niezawodne, zapewniające skuteczne działanie przez długi okres czasu. W ofercie posiadamy także inne pompy, takie jak pompa basenowa czy też równie ciekawa pompa obiegowa. Stąd też zachęcamy do dokładnego zapoznania się z pełną naszą ofertą.

Pompy głębinowe a właściwie ich silniki w większości występują z krótkim przewodem elektrycznym o długości ok 1,5m. Na życzenie, możliwe przedłużenie przewodu o każdą ilość. Połączenie czyli tzw. mufa, wykonywana jest przez elektryka z uprawnieniami i przewidziana do stałego zanurzenia na dużych głębokościach pod powierzchnią wody.

Silniki o napięciu 230V, do pracy wymagają kondensatora startowego (rozruchowego). Każdorazowo staramy się w opisie zaznaczyć czy kondensator jest wbudowany w silnik, czy dołączony jako składowa skrzynki rozruchowej. Jeśli kondensatora nie ma w zestawie staramy się to wyraźnie zaznaczyć.