Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Zbiorniki hydroforowe ocynkowane

Znaleziono 40 produktów

Znane i proste rozwiązania często okazują się najlepsze. Doskonałym dowodem na to są zbiorniki hydroforowe ocynkowane, które znajdziecie w tej kategorii. Dzięki zabezpieczającej powłoce ochronnej są one bezpieczne w czasie użytkowania i mogą mieć kontakt z wodą pitną. Charakteryzują się wieloletnią niezawodnością, więc stanowią doskonały wybór dla osób, które cenią jakość oraz wytrzymałość.

Zbiorniki hydroforowe służą do magazynowania i przechowywania wody pitnej lub do celów przemysłowych. Warto stosować je zarówno w domach mieszkalnych, obiektach rekreacyjnych, jak i lokalach usługowych. Gwarantujemy szeroki wybór pojemności, dzięki czemu każdy bez problemu znajdzie model odpowiadający oczekiwaniom i dopasuje do zestawu hydroforowego wydajną pompę.

Szukacie czegoś innego? Posiadamy również zbiorniki emaliowane od najpopularniejszych producentów w branży. Wyposażenie jest nowe i wyprodukowane z innowacyjnych i doskonale dopasowanych komponentów. Dzięki temu wszystkie produkty są bezpieczne dla użytkowników.

Zbiorniki ocynkowane to starego typu zbiorniki hydroforowe, ciśnieniowe, wewnątrz pokryte cynkową powłoką ochronną. Bezpieczne w użytkowaniu i w kontakcie z wodą pitną. Bardzo wytrzymałe, utrzymujące swoje właściwości przez długie lata.

    pixel