Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Węże do pomp i szybkozłącza

Znaleziono 547 produktów

W każdym gospodarstwie domowym lub rolniczym, obiekcie noclegowym i biurowcu, węże do pomp i akcesoria pozwalające na ich błyskawiczną oraz bezproblemową eksploatację są niezbędnym elementem wyposażenia. Ochrona przeciwpożarowa musi zagwarantować bezpieczeństwo zarówno lokatorom, gościom, pracownikom, osobom znajdującym się w pobliżu zagrożenia, jak i mieniu. Odpowiednio przygotowany system i natychmiastowa reakcja przed przyjazdem straży pożarnej pozwala na opanowanie sytuacji i minimalizację strat.

Przygotowaliśmy więc w tej kategorii takie akcesoria jak: szybkozłącza strażackie, zawory, prądownice i węże strażackie od renomowanych producentów. Dzięki temu znajdziesz niezbędne komponenty do swojej firmy lub domu w jednym miejscu.

Chcesz się upewnić, że konkretne szybkozłącza spełnią Twoje indywidualne oczekiwania? Nie wiesz jaki wąż wybrać? Wystarczy się z nami skontaktować. Odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać asortyment, który spełni wszystkie oczekiwania. Zapraszamy serdecznie.

pixel