Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Nawadniające wózki samojezdne

Znaleziono 3 produktów

Samojezdny wózek nawadniający ogród, boisko piłkarskie, pole golfowe oraz każdą inną dużą powierzchnię wymagająca odpowiedniego nawodnienia.

Prezentowane produkty to najwyższej klasy wózki zraszające RollcarT-V, które napędzane ciśnieniem wody, same poruszają się do wyznaczonego punktu. Jest to idealna alternatywa dla systemów zraszania wymagających ingerencji w trawnik. Wózek RollcarT-V nie ingeruje w strukturę trawnika i w żaden sposób go nie uszkadza.

W dobie coraz większych obszarów o zbyt małych opadach wózek zraszający to idealne rozwiązanie, które pomaga we właściwy sposób zadbać o Twój trawnik o dużej powierzchni.

Wózek RollcarT-V jest napędzany ciśnieniem. Wymagane minimalne ciśnienie do swobodnego porszuania się wózka to ok. 3,5BAR. Biorąc pod uwagę stratę ciśnienia ok 1BAR na 100m długości węża oraz 1BAR na dyszy zraszającej min. ciśnienie wymagane w hydrancie to 5,5BAR. Z doświadczenia jednak wiemy, że aby zachować optymalny promień zraszania i odpowiednią prędkość poruszania wózka, właściwe ciśnienie to ok. 7,5BAR.

W naszej ofercie posiadamy pompy głębinowepompy powierzchniowe i inne pompy, które zadbają o doprowadzenie wody do wózka z odpowiednim ciśnieniem. Zapraszamy do kontaktu w celu doboru kompletnego systemu nawadniającego. 

    pixel