Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Pompa basenowa

Znaleziono 46 produktów

W asortymencie naszego sklepu znaleźć możecie Państwo różne modele pomp basenowych, które przeznaczone są do pracy z różnej wielości basenami i kąpieliskami. W zależności od potrzeb, do wyboru macie zarówno prostsze jak i bardziej zaawansowane modele, które idealnie sprawdzają się w basenach domowych lub większych kompleksach. Oferowane w tej kategorii pompy do basenów to produkty spełniające bardzo ważne zadanie. Ich rola polega przede wszystkim na zapewnianiu optymalnego obiegu wody i wyłapywaniu większych zabrudzeń dzięki zastosowaniu filtracji wstępnej. Dokładniejsza filtracja wymaga aby pompa basenowa posiadała dodatkowy zbiornik ze złożem piaskowym.

Proste rozwiązanie – pompa basenowa

Każda dostępna poniżej pompa basenowa to przykład produktu o wysokiej klasie, który ma na celu zaspokojenie potrzeb każdego klienta.
Oferowane przez nas ceny są bardzo przystępne i konkurencyjne. Oprócz pomp basenowych oferujemy naszym klientom także inne takie jak pompa głębinowa czy też pompa obiegowa centralnego ogrzewania. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu. Zapraszamy.

    pixel