Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Zbiorniki hydroforowe nierdzewne (z membraną)

Znaleziono 10 produktów

Projektują Państwo dom swoich marzeń? Już na etapie projektu warto zadbać o wykorzystanie jedynie najwyżej jakości komponentów, dzięki którym każdy domownik będzie czuł się swobodnie. Zbiorniki hydroforowe nierdzewne są jednym z takich elementów.

Zbiorniki kompozytowe nie mają przed nami żadnych tajemnic, dlatego chętnie pomożemy skomponować funkcjonalną instalację lub dopasować nowe narzędzia do istniejących układów. Zapraszamy po zbiornik hydroforowy, który charakteryzuje się wykonaniem przy pomocy tradycyjnych tworzyw i innowacyjnych technik produkcyjnych. Pamiętajcie, że komfort lokatorów jest najważniejszy.

Potrzebny nowy hydrofor? Zapewniamy naszym klientom jakość, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Satysfakcja, bezpieczeństwo, profesjonalizm i najlepsze ceny na rynku to priorytet dla naszego zespołu, z którym wspólnie budujemy markę ePOMPA.pl od początku lat 90-tych. Już wtedy zajęliśmy się dystrybucją wyposażenia instalacji wodnych dla domów, obiektów firmowych, pensjonatów oraz wszystkich innych zastosowań i do dziś pracujemy dla naszych klientów starają się zachować najwyższe standardy obsługi.

    pixel