Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Pompa Abisynka

Znaleziono 27 produktów

Chcecie mieć stały dostęp do wody na swojej działce lub w ogrodzie? Zależy Wam na tym, by uniezależnić swój obiekt od elektryczności lub układów hydraulicznych? W takim razie pompa abisynka jest doskonałym wyborem, który zapewni Wam nie tylko maksymalny poziom zadowolenia, ale również zaoferuje ciekawie wyglądający dodatek.

Pompy ręczne charakteryzują się interesującym designem, który przypomina nam nieco ubiegłą epokę. Doskonale więc będą pasować do obiektów rekreacyjnych. Są one jednak wyjątkowo funkcjonalnym narzędziem, który zagwarantuje wieloletnią niezawodność i zadowolenie z użytkowania. Znajdziecie u nas zarówno zestawy, jak i elementy konstrukcji w różnych kolorystykach i kształtach. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia, co przygotowała załoga naszego sklepu.

W pozostałych kategoriach dysponujemy także takim wyposażeniem jak pompy obiegowe CO (Centralne Ogrzewanie) lub pompy głębinowe. Jeśli potrzebujecie pomocy w wyborze odpowiedniego asortymentu, jesteśmy do dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszystkie pytania.

    pixel