Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Wyłączniki ciśnieniowe elektroniczne

Znaleziono 21 produktów

Wyłączniki ciśnieniowe elektroniczne - występują najczęściej z funkcją niewielkiej regulacji ciśnienia włączania, ale bez regulacji ciśnienia wyłączania; pompa jest wyłączana, gdy wszystkie ujścia wody zostaną zakręcone i pompa osiągnie swoje maksymalne ciśnienie.

W naszej ofercie występują również urządzenia, dzięki którym dokładnie możemy określić ciśnienie startowe i wyłączania pompy, w łatwy sposób ustawiając za pomocą przycisków na panelu panelu frontowym i cyfrowego wyświetlacza, dodatkowo wzbogacone o zabezpieczenie przed pracą na sucho czy zabezpieczenia elektryczne. W tym przypadku przede wszystkim mowa o modelu SWITCHMATIC 2 włoskiego producenta COELBO. To kompleksowe rozwiązanie w pełni wystarcza do sterowania pracą każdej pompy z silnikiem o napięciu 230V, nieprzekraczającym mocy 2,2kW. 

Odpowiednikiem 400V jest model SWITCHMATIC 2T, posiadający w swojej funkcjonalności pełną gamę zabezpieczeń prądowych silnika trójfazowego. Współpracuje zarówno pompami głębinowymi i zasysającymi o mocy max. 4,4kW.

    pixel