Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Węże ogrodnicze gumowe - wzmacniane

Znaleziono 40 produktów

Węże ogrodnicze, prezentowane w naszej ofercie możemy podzielić na 3 główne grupy: tanie (SPRINT), średnio tanie (CARAT), drogie (NTS). Mówiąc o jakości produktu wprost proporcjonalnej do ceny, w przypadku węży ogrodniczych w tym dziale, pokrywa się to w 100%.

Nie ujmując jednak wężom z grupy najtańszej - SPRIT - to wąż wcale nie taki zły jak go malują. 3 warstwy ochronne, do 8BAR wytrzymałości i aż 8 lat gwarancji sprawa, cena węża staje się niezwykle atrakcyjna biorąc pod uwagę parametry z jakimi się mierzymy.

Węże z grupy pośredniej o nazwie CARAT to podrasowane SPRINTY o większe wytrzymałości na ścieranie. Posiadają nieco grubszą warstwę ochronną. Parametry wytrzymałościowe zbliżone do SPRINT.

Wąż NTS to już klasa sama w sobie. Niezwykle wytrzymały, niezaginający się, z 30 letnią gwarancją należy do grupy najbardziej trwałych i zarazem najlepszych węży w tej kategorii. Jeśli chcesz kupić "raz na zawsze" to zainwestuj w węża NTS.

Każdy z węży może być używany do podstawowych prac ogrodowych. Stosując odpowiednie końcówki można jest podłączać z pompami zatapialnymi czy zestawami hydroforowymi. Węże z grupy NTS często wykorzystywane są w pracach przedsiębiorstw wodociągowych i do innych stricte profesjonalnych zastosowań.

 

    pixel