Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Skrzynki rozruchowe, sterowniki, szafy

Znaleziono 100 produktów

Sterowniki, szafy sterujące, skrzynki rozruchowe to nieodłączne elementy każdej instalacji, której sercem jest pompa hydroforowa, pompa głębinowa, pompa centralnego ogrzewania, pomp ciepłej wody użytkowej czy pompa zatapialna. Często bagatelizowany element instalacji hydraulicznej nie tylko odpowiada za prawidłowe działanie pompy ale również zabezpiecza ją przed różnymi niepożądanymi zdarzeniami takimi jak: praca pompy na sucho, przepięcia elektryczne, zanik fazy, czy zbyt duża różnica napięcia na fazach silnika trójfazowego.

Przetwornice częstotliwości potocznie zwane falownikami oprócz podstawowych funkcji zabezpieczających, dodatkowo utrzymują stałe, wcześniej zadane ciśnienie w instalacji.

Skrzynki rozruchowe najczęściej posiadają wbudowany wyłącznik termiczny oraz kondensator bez którego pompa jednofazowa nie jest w stanie ruszyć.

W naszej ofercie znajdują się podstawowe zabezpieczenia silników jedno i trójfazowych. W przypadku większych instalacji jesteśmy w stanie zaprojektować i wykonać sterowanie dedykowane dla pomp pracujących w różnorakich warunkach, czy jest to układ przepompowni ścieków czy np. sterowanie systemem PPOŻ. Zapraszamy do kontaktu!

    pixel