Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

O firmie

Witamy Cię serdecznie na oficjalnej stronie NOWEGO sklepu ePOMPA.pl 2020!

Bardzo nam miło, że do nas trafiłeś! Jeśli czytasz ten tekst, to wiedz, że jest to nasz Wspólny sukces!

Twój, bo trafiłeś do miejsca gdzie zostaniesz uczciwie i profesjonalnie obsłużony.

Naszą wiedzą i doświadczeniem postaramy się, na ile tylko to będzie możliwe, wspomóc Cię w procesie doboru i zakupu potrzebnego asortymentu. Dodatkowo jeśli mieszkasz w okolicy Ustronia chętnie zakupiony sprzęt pomożemy zamontować zapewniając jednocześnie odpowiedni poziom obsługi serwisowej.

Nasz, bo trafia do nas Klient, nie z przypadku, ale taki, który szuka obsługi na najwyższym poziomie i prawdziwych fachowców z branży. To nam schlebia, bo doszliśmy do takiej sytuacji dzięki wielu latom ciężkiej pracy i wielu pozytywnym opiniom naszych dotychczasowych Klientów.

 

Troszkę historii

Profesjonalnym doborem i sprzedażą pomp oraz armatury zajmujemy się od niemalże 30 lat. Działalność przedsiębiorstwa zapoczątkowana została we wczesnych latach '90 przez Zofię i Jacka Głuszaków jako firma małżeńska. Od 2007 firmę już samodzielnie prowadzi Jakub Głuszak, najstarszy syn Zofii i Jacka.

Naszym ogromnym atutem jest wiedza oraz praktyka nabyta przez cały okres funkcjonowania firmy. Niektórzy z obecnej załogi pracują w niej niemalże od samego początku! Głównym naszym odbiorcą jest Klient indywidualny jednakże z radością zaopatrujemy również przedsiębiorstwa energetyki cieplnej, wodociągów i kanalizacji, zakłady przemysłowe, wyciągi narciarskie, firmy oraz sklepy instalatorskie, instytucje z branży grzewczo-sanitarnych, instalatorów i wiele innych.

 

Czym się zajmujemy?

Nasz asortyment stanowią przede wszystkim pompy do ścieków oraz wody, wykorzystywane w najróżniejszych instalacjach, zaczynając od domowych (studnie głębinowe, podnoszenie ciśnienia, centralne ogrzewanie, baseny, nawadnianie ogrodów itd.) poprzez przemysłowe a kończąc na zapewnieniu niezbędnych części zamiennych do całego asortymentu będącego w naszej ofercie. Oprócz samego "serca" instalacji jakim niewątpliwie jest pompa, zapewniamy wszelką armaturę w postaci rur, kształtek, odpowiedniego sterowania i wielu innych rzeczy niezbędnych do podłączenia.

Naszą drugą pasją (poza pompami) stała się technika uzdatniania wody. Ileż to razy widzieliśmy niemalże łzy w oczach Klientów, którzy sporo inwestując w studnie głębinowe, po zakończonych pracach i badaniach wody otrzymywali wynik, który uniemożliwiał Im spożywanie, czy nawet skrajnych przypadkach, wykorzystywanie wody do celów gospodarczych.

Staramy się wychodzić temu na przeciw! Nie zawsze pomoc takim osobom jest możliwa czego powodem może być np. zbyt duże stężenie szkodliwych pierwiastków czy ogromny koszt inwestycji, na który Klienta po prostu nie stać. W większości przypadków jednak problem udaje się rozwiązać a Klienci mogą się cieszyć wodą zdrową i w 100% zdatną do spożycia.

Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie, którym nas obdarzyłeś zaglądając do naszego sklepu!

Jeśli chcesz porozmawiać zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź wizyty w naszym sklepie stacjonarnym w Ustroniu. Pracujemy od poniedziałku do soboty a godziny pracy i dane kontaktowe znajdziesz w nagłówku i stopce strony.

Zapraszamy:)

pixel