Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Akcesoria do pomp

Znaleziono 17 produktów

Poznaj węże strażackie do pomp dostępne w Epompa.pl i zobacz, że najwyższa jakość może iść w parze z atrakcyjnymi cenami. Wykorzystaj w swoim obiekcie węże strażackie do pomp i zadbaj o bezpieczeństwo osób przebywających wewnątrz budynku, znajdujących się w pobliżu, mienia i samej nieruchomości. Oferujemy zarówno modele wyposażone w najpopularniejsze złącza, jak i bez nich. Dysponujemy wężami strażackimi o zróżnicowanej długości i średnicy, dzięki czemu każdy dopasuje odpowiednie rozwiązanie do swoich indywidualnych potrzeb.

Czynne pompy strażackie powinny znajdować się we wszystkich wielopiętrowych blokach mieszkalnych, biurowcach, magazynach i instytucjach publicznych. Niezależnie, czy posiadasz zakład produkcyjny, gospodarstwo rolne, czy jesteś osobą odpowiedzialną za administrację wielopoziomowego obiektu biurowego – inwestując w pompy strażackie i niezbędne akcesoria do nich, zapewniasz sobie i innym ochronę na wypadek pożaru i konieczności ewakuacji.

Sprawdź pozostałe akcesoria do pomp, które przygotowaliśmy w pozostałych kategoriach. Węże strażackie to nie wszystkie, co mamy do zaoferowania. Gwarantujemy, że w Epompa.pl znajdziesz dosłownie wszystko, czego potrzebujesz do swojego obiektu. Jeśli potrzebujesz pomocy w skompletowaniu zestawów dla siebie lub swojego klienta, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Kadra profesjonalnych doradców z doświadczeniem odpowie na Twoje pytania i pomoże w inwestycji. Dzięki temu szybko i bez problemu zrealizujesz zamówienie.

    pixel