Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Pompy cyrkulacyjne C.W.U.

Znaleziono 31 produktów

Czy w obecnych czasach wyobrażamy sobie gospodarstwo lub firmę bez stałego dostępu do ciepłej wody? To niemożliwe! Jeśli zatem chcecie zapewnić domownikom czy swoim pracownikom w firmie maksymalny komfort cieplny, koniecznie powinniście zadbać do sprzęt sprawdzony i pewny! Bo czy możesz sobie pozwolić na to aby pompa cyrkulacyjna odmówiła posłuszeństwa, gdy najmniej się tego spodziewasz np. zimowym okresie świątecznym, gdy wszystkie sklepy są zamknięte?

Pompy cyrkulacyjne CWU do ciepłej wody użytkowej, które oferujemy są to produkty „największych” producentów na rynku takich jak LFP Leszno, Grundfos, DAB, Omnigena itd.. Wytrzymałe, stworzone do wieloletniej pracy zapewnią komfort nawet najbardziej wymagającemu użytkownikowi.

Każda pompa cyrkulacyjna dostępna w naszym sklepie jest nowa, fabrycznie zapakowana i wolna od wad. Szczegółowo selekcjonujemy i sprawdzamy wysyłane produkty, dbając o najmniejsze detale. Dzięki temu mamy pewność, że zamówienie będzie maksymalnie satysfakcjonujące dla naszych klientów!

Posiadamy również taki asortyment jak pompa głębinowa lub pompa obiegowa CO (Centralne Ogrzewanie). Jeżeli dysponujecie basenem lub planujecie wybudowanie takiego obiektu na swojej posiadłości, przydatna może okazać się także pompa basenowa. Znajdziecie również wiele interesujących propozycji w pozostałych kategoriach naszego sklepu Epompa.pl – zapraszamy serdecznie.

    pixel