Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Węże strażackie hydrantowe

Znaleziono 15 produktów

Węże strażackie powinny być dostępne we wszystkich dużych obiektach, gdzie przebywa skupisko ludzi. Coraz częściej możemy spotkać je w nowoczesnych blokach i biurowcach, które zostały zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie lokatorów lub pracowników. Powinny zostać one dostosowane do projektu budynku lub obiektu, dlatego w tej kategorii przygotowaliśmy węże strażackie do hydrantów, lecz w pozostałych częściach naszego sklepu znajdziecie również węże strażackie do pomp.

Jest to podstawowe wyposażenie zespołów ratowniczych, lecz mogą one znaleźć swoje zastosowanie także w gospodarstwach domowych lub rolniczych. Zabezpieczenie osób i mienia jest wyjątkowo ważne, by chronić potencjalne ofiary lub dobytek przed sytuacjami losowymi. Pożar rozprzestrzenia się błyskawicznie, dlatego działać należy od razu, gdy tylko pojawią się pierwsze oznaki – jeszcze przed przyjazdem straży pożarnej.

Z naszymi produktami możecie mieć pewność, że w razie niebezpieczeństwa pod ręką będziecie mieć niezawodne narzędzia, by działać i zapobiegać dalszemu rozwojowi sytuacji.

    pixel