Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Liny ze stali nierdzewnej kwasoodpornej

Znaleziono 4 produktów

Liny ze stali nierdzewnej kwasoodpornej to najlepsza możliwa opcja do podwieszenia pompy głębinowej w odwiercie. Stal kwasoodporna o oznaczeniu AISI316 to najpopularniejszy materiał kwasoodporny. To materiał o podwyższonej odporności na korozję w środowiskach agresywnych.

Możliwość pracy w temperaturze sięgającej nawet 300/400°C. Znajdują zastosowanie nie tylko w przypadku pomp głębinowych ale również w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym, tekstylnym, spożywczym, do wyrobu celulozy, farb. 

Liny ze stali nierdzewnej kwasoodpornej dużo lepiej spisują się w środowisku wodnym od swoich odpowiedników, lin nierdzewnych w otulinie PCV. Ryzyko zastosowania lin z otuliną wynika z faktu, iż materiał PCV w łatwy sposób można uszkodzić np. podczas opuszczania pompy głębinowej do odwiertu. Wtedy lina traci swoją powłokę ochronną przez co narażona jest na korozję postępującą w dużo szybszym tempie. 

W naszej ofercie prezentujemy liny ze stali nierdzewnej kwasoodpornej AISI316 w najbardziej popularnych splotach 7x7 4mm, 7x7 6mm, 7x19 4mm oraz 1x19 4mm.

Liny ze stali nierdzewnej kwasoodpornej w splotach 7x7 są bardziej giętkie przez co łatwiejsze w montażu.

    pixel