Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Montaż stacji i co dalej?

Aby zamontowane urządzenia skutecznie i przez długie lata służyły Tobie i Twojej rodzinie, wymagane są systematyczne przeglądy i konserwacja wszystkich elementów instalacji uzdatniania wody.


Wciąż słyszymy wiele głosów Klientów, którzy po montażu zostali pozostawieni bez żadnej opieki serwisowej a po czasie, ich drogie urządzenia stały się zupełnie bezużyteczne lub do ponownego i skutecznego działania wymagały sporych nakładów finansowych.

Nie wspominamy już nawet sytuacjach (a jest ich wciąż coraz więcej), gdy już po kilku miesiącach lub bezpośrednio po montażu stacja nie dawała oczekiwanych efektów. Co w takiej sytuacji ma począć Klient? Do kogo się zgłosić?

 

Staramy się wychodzić temu na przeciw!

Oferujemy pakiet serwisowy WODA ŻYCIA +

 

Naszą misją jest zdrowie Twoje i Twojej rodziny! Na ten efekt składa się nie tylko czysta woda w Twoim domu ale również brak obowiązków i dodatkowych stresów związanych z użytkowaniem i serwisowaniem stacji. To jest nasze zadanie!

Dlatego, jeśli mieszkasz nie dalej niż 50km od naszej siedzimy w Ustroniu, chętnie podejmiemy się wyzwania.

Pakiet serwisowy WODA ŻYCIA + występuje w kilku wersjach i jest optymalnie dostosowany na potrzeby Klienta i zamontowanej stacji uzdatniania. Istnieją jednak wspólne działania dla każdego z pakietów. Są to m.in. prowadzenie książki serwisowej ONLINE, regularne przeglądy, systematyczne badania wody w celu stałej kontroli jej jakości, pełna obsługa gwarancyjna, opieka pogwarancyjna oraz wiele innych. Ponadto jeśli Twoja instalacja posiada lampę UV dbamy o regularne wymiany żarnika lub gdy posiadasz uzdatniacz z głowicą sterującą i złożem filtrującym dbamy o konserwację głowicy i pilnujemy aby ilość złoża była na tym samym, pierwotnym poziomie.

Decydując się na pakiet, wymagamy podpisania umowy. To jest Twoja gwarancja, która zapewni Tobie i Twojej rodzinie komfort i bezpieczeństwo użytkowania wykonanej instalacji.

pixel