Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

LFP Leszno

Znaleziono 217 produktów

LFP Leszno to najlepszy dowód na to, że Polska jakość to gwarancja zadowolenia. Obecnie firma LFP Leszno jest krajowym liderem w produkcji pomp i systemów pompowych oraz jednym z najnowocześniejszych producentów komponentów żeliwnych na całym świecie. Marka posiada ponad 145-letnią tradycję, a jako spółka działa na rynku od 1992 roku. Można więc powiedzieć, że swój profesjonalizm bierze z doświadczenia i umiejętności wykwalifikowanych specjalistów.

W ofercie LFP Leszno znajdziesz bez problemu takie elementy wyposażenia jak pompy C.O, wirniki, pompy ręczne, sterowniki JSP, pompy cyrkulacyjne i wiele innych niezbędnych urządzeń oraz mechanizmów. Wysokogatunkowe podzespoły i profesjonalna konstrukcja stworzona przy pomocy innowacyjnej technologii i wytrzymałych materiałów zapewnia wieloletnią niezawodność asortymentu.

Zaufaliśmy marce LFP Leszno wiele lat temu, a dziś mamy 100-procentową pewność, że zaspokaja ona potrzeby wszystkich klientów. Przekonaj się o tym już dziś. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z produktami przygotowanymi w tej kategorii i całym sklepie ePOMPA.pl.

pixel