Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

WILO - pompy głębinowe, pompy obiegowe do c.o. oraz systemy odprowadzania zanieczyszczeń

2019-04-08
WILO - pompy głębinowe, pompy obiegowe do c.o. oraz systemy odprowadzania zanieczyszczeńW dniu 18.03.2019 naprawdę wiele się działo!

Najpierw swoje produkty prezentowała firma Rain Bird a po przerwie obiadowej do głosu, z wielkim impetem doszli Panowie z WILO POLSKA SP. z o.o.

Grupa zaproszonych gości z zaciekawieniem słuchała o tym jak z wielką pasją Pan Marek Stachurski (kierownik woj. małopolskie, śląskie) oraz Pan Adam Kopacz (woj. lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie) opowiadali o nowościach produktowych firmy WILO.

Dzięki zaangażowaniu uczestników, niejednokrotnie wywiązała się ciekawa dyskusja prowadząca do równie ciekawych wniosków, za co wszystkim instalatorom bardzo dziękujemy:)

Na takich właśnie spotkaniach najbardziej nam zależy. Aby każdy z nas mógł być maksymalnie ubogacony nową więdzą oraz.... no właśnie? Panowie z WILO przygotowali dla każdego niemałą niespodziankę!

Każdy z uczestników otrzymał od WILO możliwość oferowania swoim Klientom aż 5 letniej gwarancji montowanych urządzeń. To nie lada gratka, która jest świetną zachętą do skorzystania z oferty WILO, dla każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. 
 
Wszyscy instalatorzy zostali również obdarowani drobnymi upominkami od firmy ePOMPA.pl (HydroQuatic). Mamy nadzieję, że korzystacie? :)

Dziękujemy jeszcze raz za udział w szkoleniu i zapraszamy ponownie!

z pozdrowieniami 
zespół ePOMPA.pl


Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2019
pixel