Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Klasy produktów

Przy wielu pozycjach w ofercie wprowadziliśmy oznaczenie KLASY produktu. Przydzielenie do klasy wynika przede wszystkim z niżej opisanych kryteriów a w szczególności jakości wykonania (związanej w dużej mierze z krajem pochodzenia produktu), jego awaryjności, szybkości dostępu do serwisu, czasu reakcji itd.

Proszę jednak pamiętać, że nie chcemy w żaden sposób dyskryminować jakichkolwiek produktów występujących w naszej ofercie. Podział jest umowny i wynika głównie z naszego wieloletniego doświadczenia w branży. Każdy z produktów będących w naszej ofercie posiada gwarancję producenta oraz dostęp do części zamiennych po okresie gwarancyjnym i jest przez nas w 100% polecany. 

Poniższy podział powstał jedynie w celu ułatwienia naszym Klientom decyzji o zakupie.

 

 

  • Klasa ZŁOTA to produkty głównie europejskie, będące w sprzedaży od wielu lat, z dobrą renomą zarówno wśród użytkowników oraz instalatorów, ze sprawnie działającym serwisem i bezproblemowym dostępem do części zamiennych po okresie gwarancyjnym.

 

  • Klasa SREBRNA to produkty, przy których kraj pochodzenia odgrywa mniejsze znaczenie (porównywalna jakość). Mogą to być kraje zarówno europejskie jak i azjatyckie. Wpływ na przydzielenie do niższej klasy ma głównie fakt, krótszej historii funkcjonowania marki oraz jego oceny wśród Klientów naszego sklepu.      

 

  • Klasa BRĄZOWA to głównie produkty polskich producentów, które w całości wykonane są w Chinach. Zdecydowanie tańsze odpowiedniki klasy ZŁOTEJ czy nawet SREBRNEJ. Cieszą się mimo wszystko, sporym uznaniem wśród dużej rzeszy zarówno naszych nowych jak i stałych Klientów. 

 

pixel