Zapraszamy od poniedziałku do piątku od 8.00-16.00 oraz w soboty od 8.00 do 13.00!Przeczytaj więcej

Sprzedaż hurtowa

Koronawirus a działanie sklepu ePOMPA.pl

Uprzejmie informujemy, że godziny pracy naszego sklepu pozostają niezmienione!

Pracujemy w dni robocze od poniedziałku do piątku od 8-16 a w soboty od 8-13.

Aby najlepiej dostosować się do obecnej sytuacji maksymalnie ograniczając ryzyko jakiegokolwiek zarażenia siebie i naszych Klientów, postanowiliśmy wprowadzić nieco ograniczeń.

W tym celu, w naszej siedzibie w Ustroniu, zmniejszyliśmy przestrzeń sprzedażową do kilku metrów kwadratowych, przy wejściu głównym. Klienci nie będą wpuszczani do głównego salonu sprzedaży oraz do pozostałych pomieszczeń budynku, włącznie z toaletą. Ponadto każdorazowo, po wyjściu każdego kolejnego Klienta, miejsce sprzedaży będzie dezynfekowane specjalnymi naturalnymi środkami, które są niezwykle skuteczne a zarazem przyjazne dla człowieka i środowiska.

Ponadto, bardzo prosimy o wybór bezgotówkowej formy płatności:

  • w sklepie stacjonarnym - dostępny jest terminal do płatności kartą oraz BLICK
  • w sklepie wysyłkowym - sugerujemy przedpłatę na konto/płatność online/płatność kartą i inną formę przedpłatową lub w przypadku konieczności płatności przy odbiorze prosimy o korzystanie z terminala, który udostępnia firma kurierska (wyłącznie DPD)

W dalszym ciągu jednak zarówno w sklepie stacjonarnym i wysyłkowym (pobranie) pozostawiamy możliwość płatności gotówką. Rozumiemy, że nie każdy nasz Klient posiada konto bankowe czy kartę kredytową.

 

Chodziły za nami również myśli, aby sklep tymczasowo zamknąć. Zważywszy jednak na to w jakiej branży działamy i jak niezbędne są nasze produkty w celu nieprzerwanego dostępu do wody w każdym domu, decyzję te warunkujemy ew. rozporządzeniami naszego rządu.

Wierzymy, że obecna sytuacja nie potrwa długo! Wierzymy, że będziemy w stanie wyjść z niej obronną ręką! Jesteśmy gotowi do działania!

pixel