dowiedz się więcej

Koszty i sposoby przesyłki  Wysyłka zagraniczna 

Wysyłka zagraniczna

Wysyłka zagraniczna


Firma realizuje wysyłkę zagraniczną na terenie wszystkich państw Unii Europejskiej oraz niemalże do wszystkich krajów Świata.

Ceny przesyłki zagranicznej są ustalane indywidualnie po złożeniu zamówienia. Zależą bowiem od łącznej wagi zamówionego asortymentu oraz zmiennej ceny proponowanej przez przewoźnika, która zależna jest m.in. od opłaty paliwowej.

Jeśli chcesz złożyć zamówienie z wysyłką poza granice Polski, po uzupełnieniu koszyka, zaznacz opcję "przesyłka zagraniczna". W niedługim czasie skontaktujemy się z Tobą (mailowo bądź telefonicznie) i podamy koszt wysyłki wraz z linkiem, pod którym będzie możliwość uregulowania należnej kwoty (karta, eprzelew, PayPal). Nie realizujemy wysyłki zagranicznej z opcją płatności przy odbiorze (za zaliczeniem, za pobraniem).


 Wysyłka realizowana jest za pośrednictwem:

wysyłka jack.pl - kurier UPS
Wysyłka realizowana za pomocą firmy DPD to najwyższy standard doręczanych towarów. Usługa DPD Classic to system doręczeń paczek "door to door" w 30 krajach Europy, bazujący na sieci połączeń drogowych. Maksymalna waga 1 przesyłki w tym wypadku to 31,5kg.

Aktualny cennik detaliczny DPD CLASSIC (cennik międzynarodowy - Europa)

Aktualny cennik detaliczny DPD CLASSIC - dopłaty strefowe


Ceny podane w powyższych cennikach są cenami detalicznymi netto (bez VAT). Do każdej ceny należy doliczyć VAT w wysokości 23%.

Dzięki umowie zawartej pomiędzy JACK.pl a DPD, klientów naszej firmy obowiązują ceny z rabatem, które wahają się na poziomie:

do 31,5kg:

Czechy, Niemcy - 70zł
Wielka Brytania i Irlandia Płn - 80zł

Niektóre kraje, takie jak np. Niemcy są podzielone na strefy. Przesyłka do strefy najbardziej oddalonej może powodować zwiększenie kwoty za dostawę do ok. 20-50% podstawowej wartości za dostawę. 

Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
epompa.pl - Pompy i armatura
ul. 3 Maja 68, 43-450 Ustroń
tel. +48 33 854 44 44, +48 33 855 13 87
fax. +48 33 855 13 87 (wew. 30)
biuro(at)epompa.pl
więcej »