dowiedz się więcej

Aktualności  Nowa strona internetowa! 

19-07-2010

Nowa strona internetowa!

Nareszcie! Po wielu miesiącach pracy, Nowa Strona Internetowa JACK.pl uruchomiona!

Nowa strona sklepu z pompami i armaturą jest głównie odzewem na sporą liczbę sugestii ze strony naszych stałych i nowych klientów.

Obecna funkcjonalność sklepu internetowego jest dostosowana do coraz to większych wymagań Klienta oraz standardów określających współczesny handel internetowy, które z biegiem lat są coraz wyższe. Tworząc witrynę staraliśmy się uwzględnić wszelkie uwagi i prośby ze strony klientów dotyczących działania witryny. Oprócz nowej ciekawej funkcjonalności, strona została również wzbogacona o kilka ciekawych opcji. Niektóre z nich to m.in. brak konieczności  rejestracji w celu dokonania zakupu, szeroka gama sposobów płatności,  nieograniczona możliwość odkładania wypatrzonych pozycji do schowka.

Mamy nadzieję, że nowa "stara" strona pozwoli na spokojne i przyjemne zakupy a niezbędne informacje dotyczące np. kosztów wysyłki, metod płatności itp. będą proste w odszukaniu.

Jeśli jednak masz jakieś problemy z poruszaniem się po serwisie, jakieś sugestie dotyczące działania naszej witryny bardzo prosimy o kontakt na adres jack(małpka)jack.pl. Za każdą wskazówkę będziemy bardzo wdzięczni. Ułatwi nam to  szybkie zdiagnozowanie i pozbycie się ewentualnego błędu.

Dziękujemy za wszelakie sygnały...
 
... zespół JACK.pl 
* (małpka) w adresach e-mail należy zastąpić znakiem @Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
epompa.pl - Pompy i armatura
ul. 3 Maja 68, 43-450 Ustroń
tel. +48 33 854 44 44, +48 33 855 13 87
fax. +48 33 855 13 87 (wew. 30)
biuro(at)epompa.pl
więcej »