dowiedz się więcej

EKO szabma i oczyszczalnie  preparaty 

Biopreparat BIO7 drenaż, udrażnianie

Biopreparat BIO7 drenaż, udrażnianie


numer katalogowy: P03315
waga netto: 0,7 kg

Bio7 Drenaż
 
Bio7 Drenaż udrażnianie to enzymatyczny biopreparat skutecznie zapobiegający problemom związanym z zapychaniem się drenaży, studzienek kanalizacyjnych oraz przepompowni w przydomowych oczyszczalniach ścieków. Wraz z upływem czasu skuteczność odprowadzania wody przez systemy drenażowe stopniowo maleje. W wyniku zarastania przewodów drenażowych osadem czynnym, zablokowaniem porów w gruncie przez nagromadzenie zawiesin i różnych frakcji nierozpuszczalnych, następuje ograniczenie sprawności odcinka rozsączającego.

W konsekwencji następuje ograniczenie lub całkowite zablokowanie możliwości odbioru ścieków przez oczyszczalnię. Preparat stosuje się aby przeciwdziałać wystąpieniu problemów eksploatacyjnych, a także aby poprawić bądź przywrócić sprawność systemu drenażowego.

Właściwości preparatu: eliminuje tłuszcze, które stanowią główny czynnik wywołujący niedrożności usuwa kamień i zamulenie z piaszczysto-żwirowej warstwy filtracyjnej drenażu usuwa nieprzyjemne zapachy utrzymuje drożność studzienek kanalizacyjnych i przepompowni


Sposób użycia

Zdjąć plastikową pokrywę zabezpieczającą preparat. Krążki preparatu należy umieszczać w studzience rozdzielającej ścieki na poszczególne nitki systemu drenażowego. Preparat rozpuszczany przez przepływające ścieki uwalnia składniki aktywne bezpośrednio do przewodów drenażowych. W studzienkach rewizyjnych oraz przepompowniach krążki preparatu stosuje się pojedynczo, aż do całkowitego ich rozpuszczenia. Skuteczność krążka wynosi około 2 miesiące.

Opakowanie zawiera 3 krążki. Waga netto: 3x200g
81.00 zł brutto
 
Zapytaj o większą ilość
Poleć znajomym tę pozycję
Prześlij informacje o tym produkcie do:  

Inne produkty tego producenta:

Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
epompa.pl - Pompy i armatura
ul. 3 Maja 68, 43-450 Ustroń
tel. +48 33 854 44 44, +48 33 855 13 87
fax. +48 33 855 13 87 (wew. 30)
biuro(at)epompa.pl
więcej »