dowiedz się więcej

EKO szabma i oczyszczalnie  preparaty 

Biopreparat BIO7 Tłuszcze (Graisses) 1kg - do szabm i oczyszczalni

Biopreparat BIO7 Tłuszcze (Graisses) 1kg - do szabm i oczyszczalni


numer katalogowy: P03314
waga netto: 1 kg

Bio7 Tłuszcze (Graisses)
 
Bio7 Tłuszcze to preparat biologiczny przeznaczony do eksploatacji separatorów tłuszczu oraz przeciwdziałaniu problemom związanym z gromadzeniem się tłuszczu w instalacji. Dzięki recepturze opartej na drożdżach i wyselekcjonowanych bakteriach, preparat usuwa zatory tłuszczowe oraz zapobiega ich powstawaniu. Tłuszcze są podstawowym czynnikiem powodującym niedrożności, powstawanie nieprzyjemnych zapachów i są odpowiedzialne za ograniczenie biologicznych procesów rozkładu.

Dzięki enzymatycznej degradacji, tłuszcze nie gromadzą się w przewodach kanalizacyjnych, osadnikach i systemach drenażowych oraz nie generują nieprzyjemnych zapachów. Regularne stosowanie preparatu zapewnia: prawidłową eksploatację separatorów tłuszczu utrzymanie drożności przewodów kanalizacyjnych usunięcie nieprzyjemnych zapachów wsparcie pracy osadnika i elementów funkcjonalnych (drenaży, studni chłonnych, przepompowni) w przydomowych oczyszczalniach ścieków.


Sposób użycia

Dla optymalnego działania, preparat najlepiej stosować na noc (podczas wstrzymania użycia wody). Bezpośrednio po zastosowaniu preparatu nie używać gorącej wody oraz agresywnych preparatów chemicznych.

Syfon i kanalizacja: 1 kapsułka + 1 saszetka – raz na miesiąc – wsypać dawkę do odpływu zlewozmywaka i spłukać jednym litrem letniej wody, aby rozpuścić i uaktywnić preparat.

Separator tłuszczu: 1 kapsułka + 1 saszetka – raz na miesiąc – rozpuścić dawkę w niewielkiej ilości ciepłej wody. Wlać roztwór bezpośrednio do separatora, a następnie dokładnie wymieszać jego zawartość.

Osadnik oczyszczalni: 1 kapsułka + 1 saszetka – raz na miesiąc – wsypać dawkę do WC i spłukać wodą aby składniki preparatu spłynęły do osadnika.
Stosować równolegle z preparatami do eksploatacji przydomowych oczyszczalni ścieków z linii Bio7.


Opakowanie: 480 g zawiera 6 kapsułek i 6 saszetek z granulatem.

 
UWAGA: Chronić przed dziećmi. Nie nadaje się do spożycia. Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego.
80.00 zł brutto
 
Zapytaj o większą ilość
Poleć znajomym tę pozycję
Prześlij informacje o tym produkcie do:  

Inne produkty tego producenta:

Klienci zainteresowani tą pozycją kupują również:

Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
epompa.pl - Pompy i armatura
ul. 3 Maja 68, 43-450 Ustroń
tel. +48 33 854 44 44, +48 33 855 13 87
fax. +48 33 855 13 87 (wew. 30)
biuro(at)epompa.pl
więcej »