dowiedz się więcej

EKO szabma i oczyszczalnie  preparaty 

Biopreparat BIO7 G Bioaktywator

Biopreparat BIO7 G Bioaktywator


numer katalogowy: P03313
waga netto: 0,5 kg

Biopreparat BIO7 G Bioaktywator
 
Bio7 G przyspiesza degradację tłuszczy oraz zapobiega ich odkładaniu się w syfonach i przewodach kanalizacyjnych. Działanie preparatu polega na enzymatycznym rozkładzie zalegających złogów tłuszczowych przez drożdże i wyselekcjonowane bakterie tłuszczowe.
Biologiczna aktywność mikroorganizmów zapewnia utrzymanie efektu odtłuszczenia i blokuje możliwość powstawania zatorów tłuszczowych w odpływach, w których regularnie stosuje się biopreparat. Preparat w naturalny sposób przeciwdziała procesom utleniania się tłuszczy, przez co zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.


Sposób użycia

Dla optymalnego działania, preparat najlepiej stosować na noc (podczas wstrzymania użycia wody). Co 3 tygodnie wsypać do odpływu zawartość 1 kapsułki i 1 porcję granulatu (1 podziałka na etykiecie opakowania), a następnie wlać 1 litr letniej wody, w celu rozpuszczenia i aktywacji składników preparatu w syfonie i odpływie. Dzięki skoncentrowanej formule Bio7 G wykorzystuje się do uruchamiania i eksploatacji separatorów tłuszczu oraz odtłuszczenia studzienek kanalizacyjnych i zbiorników przepompowni ścieków. Stosować co 3 tygodnie, po uprzednim rozpuszczeniu w niewielkiej ilości ciepłej wody 1 kapsułki i jednej porcji granulatu (1 podziałka na etykiecie opakowania), wlewając tak otrzymany roztwór bezpośrednio do miejsca działania preparatu.

Opakowanie: 375 g, zawiera 5 dawek preparatu oraz 5 kapsułek.
65.00 zł brutto
 
Zapytaj o większą ilość
Poleć znajomym tę pozycję
Prześlij informacje o tym produkcie do:  

Inne produkty tego producenta:

Bezpieczne płatności internetowe:
Bezpieczne płatności internetowe
epompa.pl - Pompy i armatura
ul. 3 Maja 68, 43-450 Ustroń
tel. +48 33 854 44 44, +48 33 855 13 87
fax. +48 33 855 13 87 (wew. 30)
biuro(at)epompa.pl
więcej »